ZÁŽITKOVÉ LETY HELIKOPTÉROU

ZÁŽITKOVÉ LETY HELIKOPTÉROU

Zážitkové lety létáme s vrtulníkem Robinson R44. Jedná se o čtyřmístný (pilot a 3 cestující) lehký vrtulník americké výroby sériově vyráběný od roku 1992. Je vybaven hydraulickými systémy pro řízení letu, konstrukčně vychází z menšího dvoumístného modelu Robinson R22. Jedná se o celosvětově velmi populární typ vrtulníku. Pro vyhlídkové lety je jedním z nejvyužívanějších strojů. Robinson R44 disponuje zdvojeným hydraulickým řízením, díky čemuž je ideálním vrtulníkem pro seznamovací lety, kdy si pasažér může vyzkoušet pilotáž stroje za asistence kapitána letu, aniž by hrozila jakákoliv rizika.

Den D

V den konání Vašeho letu doporučujeme dorazit na letiště cca 15 minut před plánovanou dobou odletu. Budete tak mít dostatek času na seznámení se s pilotem a na Vaše případné dotazy k vrtulníku. Na letiště si s sebou přineste pouze dárkový poukaz, fotoaparát nebo videokameru, se kterou si budete moci celý zážitek zdokumentovat a samozřejmě také dobrou náladu.

Létáme z letiště Brno – Tuřany

Ihned po příjezdu se Vás ujme zkušený pilot, který s Vámi projde instruktáž k letu. Po krátkém seznámení se s vrtulníkem a bezpečnostními podmínkami se již pohodlně usadíte do sedaček a můžete odstartovat.

ZÁŽITKOVÉ LETY HELIKOPTÉROU*

Trasa dle dohody

15 minut

2 499 Kč vč. DPH

1 osoba**

Trasa dle dohody

15 minut

6 529 Kč vč. DPH

3 osoby

Trasa dle dohody

30 minut

9 000 Kč vč. DPH

3 osoby

*Kapacita helikoptéry 3 osoby.
**V případě zakoupení letenky pro 1 osobu si společnost Icarus AG s.r.o. vyhrazuje právo přesunout smluvený termín letu na jiný termín, a to v případě nenaplnění kapacity vrtulníku ve zvoleném termínu. Nový termín bude klientovi sdělen v předstihu před letem.
Ceny jsou uvedeny vč. všech poplatků.

Pro bližší informace nebo rezervaci letu volejte +420 731 508 299 nebo pište sales@icarus-ag.com.