PILOTEM NA ZKOUŠKU

PILOTEM NA ZKOUŠKU

Potěšte své blízké jedinečným dárkem – vydejte se s námi do oblak a vyzkoušejte si sami pilotovat opravdové letadlo.

 

Seznamovací let je skvělým dárkem pro všechny letecké fandy, kteří by rádi zažili něco nového. Tato akce je určena všem, kteří se blíže zajímají o letadla a chtějí poznat krásy pilotáže. I Vy si můžete splnit svůj tajný sen a alespoň na chvilku se stát opravdovým pilotem! A pokud se Vám pilotování skutečně zalíbí, rádi Vás přivítáme v naší letecké škole, kde můžete absolvovat výcvik soukromého pilota letounů PPL(A).


Cessna 172

Pilotem na zkoušku létáme na letounu Cessna 172, což je nejpoužívanější letoun ve své kategorii na světě. Jedná se o čtyřmístný (pilot a 3 cestující), jednomotorový, celokovový hornoplošník. Pro své příznivé letové vlastnosti je ideální pro vyhlídkové lety, letecký výcvik a získávání prvních pilotních zkušeností.​

Den D

V den konání Vašeho letu doporučujeme dorazit na letiště 15 minut před plánovanou dobou odletu. Kapitán tak bude mít dostatek času seznámit Vás se základy pilotáže letounu, a také na Vaše případné dotazy. Na letiště si s sebou přineste pouze dárkový poukaz, fotoaparát nebo videokameru, se kterou si budete moci celý zážitek zdokumentovat a samozřejmě také dobrou náladu a odhodlání vyzkoušet si pilotovat skutečné letadlo.

zazitkove-lety-pilotem-na-zkousku

Létáme z mezinárodního letiště v Brně – Tuřanech (LKTB). Městskou hromadnou dopravou se k nám dostanete autobusem číslo 76, který jezdí z centra ze zastávky Hlavní nádraží, nebo autem po D1, exit 201 na ulici Evropská.

Ihned po příjezdu se Vás ujme zkušený pilot, se kterým se vydáte za bezpečnostní bránu na pozemky mezinárodního letiště. Po důkladné instruktáži a seznámení se s bezpečnostními podmínkami se již pohodlně usadíte do sedaček a začnete pojíždět směrem ke startovací dráze. Krátce po startu Vám již kapitán předá řízení a můžete si začít užívat své první minuty coby pilot letadla.

PILOTEM NA ZKOUŠKU*

Brno – Vyškov – Kyjov

60 minut let / 20 minut pilotování

4 000 Kč vč. DPH

1 osoba

vice infa

Trasa dle přání

30 minut let / 30 minut pilotování

5 990 Kč vč. DPH 

3 osoby

vice infa

Trasa dle přání

40 minut let / 40 minut pilotování

7 690 Kč vč. DPH 

3 osoby

vice infa

*Kapacita letounu 3 osoby.
**V případě zakoupení letenky pro 1 osobu si společnost Icarus AG s.r.o. vyhrazuje právo přesunout smluvený termín letu na jiný termín, a to v případě nenaplnění kapacity letounu ve zvoleném termínu. Nový termín bude klientovi sdělen v předstihu před letem.


Pro bližší informace nebo rezervaci volejte
+420 731 508 299 nebo pište sales@icarus-ag.com.